Viešojo kalbėjimo mokymų kursas Online: kaip kalba gali keisti aplinką ir santykius? | Nuo rugsėjo 23 d.

40.00300.00

Mokymų trukmė: 9 susitikimai po 75 min.

Galite rinktis visą ciklą arba tik dominančias temas.

Mokymų laikas: ketvirtadieniais 18 val.

Pirmas susitikimas кugsėjo 23 d., paskutinis lapkričio 18 d.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

10 online seminarų kursas, kuris leis ne tik pagerinti viešojo kalbėjimo įgūdžius, bet ir pakeis gyvenimą ir santykius.

Kaip kalbėti, kad tavo idėjas ir pasiūlymus žmonės palaikytų? Kaip išlikti charizmatišku, kai kalbėti tenka online priemonėmis? Kaip  patraukti žmones, kad jie norėtų būti jūsų komandos dalimi, kokia kalba padeda megzti glaudų santykį ir apskritai keičia bendravimo kokybę? 

Tai tik keli klausimai, į kuriuos atsakysite šiuose praktiniuose viešojo kalbėjimo mokymuose. Šie mokymai tinka ir mokytojams, ir pardavėjams, ir vadovams, ir … bet kuriam žmogui, kuris kalba darbe, namuose, su draugais ar partneriais.

Kas po šių mokymų pasikeis Jūsų gyvenime?

  • geriau žinosite ir atskleisite savo stipriąsias savybes;
  • nebijosite suklysti;
  • nebijosite bijoti;
  • lengviau kalbėsite, nes mažiau galvosite apie save, daugiau – apie klausytoją;
  • tapsite geresniu klausytoju;
  • mokėsite neįžeisti žmogaus sakydami jam nemalonias pastabas ar kritiką;
  • būsite labiau suprastas draugų, kolegų, šeimos. 

Adrijos Čepaitės retorikos mokymai – ypatingi. Jokios sausos informacijos ir monotoniškų skaidrių ir daug praktikos. Mokymų metu įgytas žinias panaudosite ne tik sakant viešas kalbas, bet ir bendraudami su komanda, pardavimuose bei derybose.

9 MOKYMŲ POGRAMA (susitikimai po 75 min.)

1. Pristatymas/susipažinimas.
2. Kaip kurti ryšį/ santykį su auditorija? Kokio žmogaus norisi klausytis. Emocijos: kodėl jos tokios svarbios?
3. Vidinė pozicija/ nusiteikimas. Esminis klausimas: kodėl kalbu? Kas mane įkvepia kaip speakerį? Noriu pakeisti pasaulį ar patirti save?
4. Turinys ir forma. Kas svarbiau? Kodėl svarbus mano vaidmuo?
5. Idėja ir žinutė.
6. Kūno kalba ir mimika. Energetika, emocija. Kaip kalbėti kūnu?

PRADŽIA: RUGSĖJO 23, 18 VAL.

Mokymai grįsti ilgamete Adrijos scenos praktika ir žymiausių pasaulio retorikos grandų patarimais, gautais jos asmeninio tobulėjimo metu. Mokymai padės jums laisviau jaustis prieš auditoriją, pasakyti puikią ir struktūruotą kalbą, valdyti kūną. Jų metu įgysite kur kas vertingesnę patirtį – įrankius, kaip būti charizmatišku žmogumi, kuriam nereikia paruoštuko, kaip pradėti kalbą ar laikyti rankas.

*Mokymai gali būti pritaikyti ir kiekvienai įmonei individualiai, atsižvelgiant į konkrečius poreikius bei lūkesčius. Susisiekime: jolanta@goforward.lt | 860470060

Aktorė, docentė, retorikos specialistė, ekspertė – tai tik keli iš daugelio epitetų, kuriais būtų galima apibūdinti Adriją Čepaitę. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei užsienio universitetuose Adrija Čepaitė dėsto sceninės kalbos, iškalbos, retorikos disciplinas. Vien akademine aplinka docentė neapsiriboja – savo patirtimi ji mielai dalijasi seminaruose ir mokymuose. Pastarieji yra paremti ilgamete praktika ir žiniomis, sukauptomis keliant kvalifikaciją užsienyje – Muzikos ir teatro akademijoje JAV, 2012 m. Adrija stažavosi „Guildhall School of music & drama“ pas Holivudo sceninės kalbos ir retorikos specialistę Patsy Rodenburg, Sankt Peterburgo teatro akademijos profesorių J. Vasiljevą, Balso centro Škotijoje įkūrėją Kristin Linklater, M. Čechovo centro Niujorke vadovą Lenard Petit ir kitus.