Viešojo kalbėjimo mokymų kursas Online: kaip kalba gali keisti aplinką ir santykius? | Mokymų įrašai

20.00180.00

Mokymų trukmė: 10 susitikimų po 75 min.

Galite rinktis visą ciklą arba tik dominančias temas.

Taip pat galite įsigyti atskirų mokymų įrašus arba visą paketą už mažesnę kainą.

Mokymų laikas: antradieniais/ketvirtadieniais 19 val.

Pirmas susitikimas kovo 23 d., paskutinis gegužės 4 d.

Nebėra vietų
Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

10 online seminarų kursas, kuris leis ne tik pagerinti viešojo kalbėjimo įgūdžius, bet ir pakeis gyvenimą ir santykius.

Kaip kalbėti, kad tavo idėjas ir pasiūlymus žmonės palaikytų? Kaip išlikti charizmatišku, kai kalbėti tenka online priemonėmis? Kaip  patraukti žmones, kad jie norėtų būti jūsų komandos dalimi, kokia kalba padeda megzti glaudų santykį ir apskritai keičia bendravimo kokybę? 

Tai tik keli klausimai, į kuriuos atsakysite šiuose praktiniuose viešojo kalbėjimo mokymuose. Šie mokymai tinka ir mokytojams, ir pardavėjams, ir vadovams, ir … bet kuriam žmogui, kuris kalba darbe, namuose, su draugais ar partneriais.

Kas po šių mokymų pasikeis Jūsų gyvenime?

 • geriau žinosite ir atskleisite savo stipriąsias savybes;
 • nebijosite suklysti;
 • nebijosite bijoti;
 • lengviau kalbėsite, nes mažiau galvosite apie save, daugiau – apie klausytoją;
 • tapsite geresniu klausytoju;
 • mokėsite neįžeisti žmogaus sakydami jam nemalonias pastabas ar kritiką;
 • būsite labiau suprastas draugų, kolegų, šeimos. 

Adrijos Čepaitės retorikos mokymai – ypatingi. Jokios sausos informacijos ir monotoniškų skaidrių ir daug praktikos. Mokymų metu įgytas žinias panaudosite ne tik sakant viešas kalbas, bet ir bendraudami su komanda, pardavimuose bei derybose.

10 MOKYMŲ POGRAMA ( 10 susitikimų po 75 min.)

 1. 2021-03-23 | Kaip įtikinti kalbant ONLINE? Svarbiausi patarimai. Įvadinis seminaras – DOVANA! Ne tik dabar, bet ir ateityje teks daug kalbėti online priemonėmis, kurios gąsdina dėl savo šaltumo, tolimos auditorijos . Kaip susidraugauti su kompiuterio vaizdu, nepamesti savo klausytojų ir įtraukti juos diskusiją? Kaip išlaikyti dėmesį ir įtikinti. Svarbiausi Adrijos patikrinti ir veikiantys metodai. Užsiregistruokite ČIA.
 2. 2021-03-30 | Kaip kurti vertingą santykį? Visi žinome, kad norint būti išgirstam – reikia užmegzti ryšį. Kaip sukurti ryšį su auditorija, kokie įrankiai padeda? Kokio žmogaus norisi klausytis ir kodėl? Kaip online sukurti emocinį ryšį?
 3. 2021-04-01 | Vidinė pozicija/ nusitekimas. Esminis klausimas: kodėl verta manęs klausyti? Kodėl aš noriu dalintis šia žinia su auditorija? Intencija ir jos energija. Mano vidinė savijauta –  mano mąstelis. Kaip susikurti emociškai “teigiamą” energijos krūvį?
 4. 2021-04-08 | Turinys ir Forma kaip vientisas organizmas. Kas svarbiau – turinys ar forma? Ką reiškia forma turiniui? Kodėl turinys stipriai priklauso nuo formos? Formos ir pranešimo trukmės santykis. Kokia forma patogesnė pradedantiesiems, ką verta rinktis asams?
 5. 2021-04-13 | Idėja ir Žinutė. Kaip “pagauti” idėją? Kaip suprasti, kad jau turi tą – “vežančią” idėją? Kam apskritai reikia idėjos? Ar gali užtekti tik žinutės? Kada žinutė nėra žinutė? Kiek reikia kartoti žinutę?
 6. 2021-04-15 | Kūno kalba. Kada kūno kalba yra mano pranešimo sudedamoji, o kada atskiras elementas? Kodėl kūno kalba svarbi net online? Kaip kūno kalba kuria emocinį ryšį? Kokia yra mano – autentiška – kūno kalba? Kam man tos rankos?
 7. 2021-04-22 | Call to action. Pradžios-pabaigos efektas.Pradžios/pabaigos svarba ir funkcijos. Kaip sukurti ryšį su auditorija per pirmąsias minutes ir kaip “palikti” įspūdį? Kodėl pirmosios sekundės lemia pranešimo sėkmę? Kaip “pataisyti” nepavykusią pradžią?
 8. 2021-04-27 | Asmeninė leksika/wordingas. Kaip susikurti asmeninę leksiką ir, apskritai, kam to reikia? Kam reikia žodžių, kurie man turi emocinę reikšmę? Kaip įpūsti gyvybės į žodį? Kada kalba turi magijos galią ir kuria realybę? Kur slypi žodžio energija?
 9. 2021-04-29 | Repeticija prieš viešąjį kalbėjimą: Repetitio est mater studiorum arba repeticija – mano meilė. Kodėl ir kaip repetuoti? Kaip geriausia ruoštis pranešimui? Visos pasiruošimo technikos.
 10. 2021-05-04 | Kalba kaip kūrybos įrankis. Kodėl kalba turi daugiau galių nei mes įsivaizduojame? Kaip kurti save, savo aplinką per kalbą ir žodžius? Kodėl kalba? Kokios kalbos galimybės ir kokie jos spąstai?

Mokymai grįsti ilgamete Adrijos scenos praktika ir žymiausių pasaulio retorikos grandų patarimais, gautais jos asmeninio tobulėjimo metu. Mokymai padės jums laisviau jaustis prieš auditoriją, pasakyti puikią ir struktūruotą kalbą, valdyti kūną. Jų metu įgysite kur kas vertingesnę patirtį – įrankius, kaip būti charizmatišku žmogumi, kuriam nereikia paruoštuko, kaip pradėti kalbą ar laikyti rankas.

*Mokymai gali būti pritaikyti ir kiekvienai įmonei individualiai, atsižvelgiant į konkrečius poreikius bei lūkesčius. Susisiekime: jolanta@goforward.lt | 860470060

Aktorė, docentė, retorikos specialistė, ekspertė – tai tik keli iš daugelio epitetų, kuriais būtų galima apibūdinti Adriją Čepaitę. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei užsienio universitetuose Adrija Čepaitė dėsto sceninės kalbos, iškalbos, retorikos disciplinas. Vien akademine aplinka docentė neapsiriboja – savo patirtimi ji mielai dalijasi seminaruose ir mokymuose. Pastarieji yra paremti ilgamete praktika ir žiniomis, sukauptomis keliant kvalifikaciją užsienyje – Muzikos ir teatro akademijoje JAV, 2012 m. Adrija stažavosi „Guildhall School of music & drama“ pas Holivudo sceninės kalbos ir retorikos specialistę Patsy Rodenburg, Sankt Peterburgo teatro akademijos profesorių J. Vasiljevą, Balso centro Škotijoje įkūrėją Kristin Linklater, M. Čechovo centro Niujorke vadovą Lenard Petit ir kitus.