Verslo pusryčiai „Derybos ir charizma“

20.00

  • Birželio 14 d. (penktadienį) 8:30 val.
  • Green Hall 2  restorane (Upės g. 23, Vilnius)
Nebėra vietų

Neturime

Kategorija:

Aprašymas

Kaip sėkmingai derėtis, kaip deryboms pasiruošti ir jas vesti, kaip elgtis, jei nerandamas tinkamas sprendimas, kokius triukus naudoja profesionalai? Kokios asmeninės savybės leidžia būti charizmatišku derybininku ir mėgstamu verslo partneriu?

Kviečiame (ir moteris, ir vyrus) į verslo pusryčius „Derybos ir charizma“, kuriuose patirtimi dalinsis du profesionalai – Darius Monvila, „Lietuvos energijos tiekimas“ generalinis direktorius ir retorikos mokytoja, aktorė Adrija Čepaitė.

Darius Montvila – telekomunikacijų ir efektyvios energetikos profesionalas. Per dvidešimt pastarųjų metų jis vadovavo įmonėms septyniose šalyse – nuo Suomijos iki Zambijos.  Anksčiau buvo Ericsson ir Avaya atstovybių vadovas, metus vadovavo mobiliojo ryšio bendrovei Nepale, dirbo Bitė Lietuva operacijų ir pardavimų vadovu, kūrė ir vystė asmeninius verslus.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei užsienio universitetuose Adrija Čepaitė dėsto sceninės kalbos, iškalbos, retorikos disciplinas. Adrija Čepaitė tarpininkauja tarp teatro scenos ir verslo, aktorių triukų moko verslininkus, įmonių vadovus, padeda jiems bendrauti įtaigiau, sakyti paveikias viešas kalbas, rengti pranešimus ir būti charizmatiškais lyderiais.