Onechannel, omnichannel, multichannel marketingas…Kaip pasirinkti teisingą strategiją? (Raimonda Gudaitė) | lapkričio 11 d. 18 val.

50.00

Gyvai (Go Forward Academy) arba online

Liko 9

Kategorija:

Aprašymas

Onechannel, omnichannel, multichannel marketingas. Kaip pasirinkti teisingą strategiją?

Raimonda Gudaitė, geriausia metų rinkodaros vadovė 

Prieš dešimt metų elektroninių pardavimų kanalų vystymas Lietuvoje buvo futūrizmas, prieš penkeris metus dauguma verslų pradėjo aktyviai ieškoti kelių ir sprendimų, įgyvendinti besikeičiančius pirkėjų norus. O šiandien mes jau per padidinamąjį stiklą bandome rasti skirtumus tarp elektroninės ir fizinės prekybos.

„Vis daugiau grąžos nešantys elektroninės prekybos kanalai pasiekė istorinį piką karantino metu, o daugybė fizinių kanalų sprendė, kaip „išgyventi“ ir kokią verslo ir marketingo strategiją pasirinkti. Vieni spėjo su laiku, kiti – prasilenkė. Didžiausias iššūkis šiandien – nuolatiniai pokyčiai rinkoje, prie kurių nereikia taikytis, o reikia rasti galimybes ir jas išnaudoti“, – sako Raimonda Gudaitė, marketingo strategė ir profesionalė. 

Mokymuose ji nagrinės šias temas:

  • Nuo ko priklauso verslų ir organizacijų ateitis?
  • Kaip keičiasi ir keisis vartotojų pasirinkimai, esant šitiek galimų kelių? 
  • Kokia marketingo strategija aktuali šiandien?
  • Kokia turi būti pardavimų ir komunikacijos kanalų sinergija?
  • Kur veda inovacijos ir duomenų įgalinimas?
  • Onechannel, omnichannel, multichannel marketingas  – kaip pasirinkti teisingai ir investuoti efektyviai, laimint klientų pasitikėjimą ir meilę?

Raimonda Gudaitė 2020 m. LiMA rinkimų komisijos išrinkta geriausia metų rinkodaros vadove (Metų CMO’20). Daugiau negu 10 metų ji dirba retail marketing (mažmeninės prekybos rinkodaros) strategijos kūrime, marketingo komunikacijoje ir retail inovacijose, duomenų analitikoje, skaitmeniniame marketinge. 2016 – 2020 m. buvo TOPO GRUPĖS rinkodaros vadovė. Į strateginį marketingą ji žvelgia per organizacijos, įgyvendinimo, kliento patirties nuolatinius pokyčius, komandos įgalinimo, greičio ir įžvalgumo aspektus.

Laukiame Jūsų turininguose ir praktiškuose mokymuose – gyvai arba online, kaip padiktuos aplinkybės!