Nuotoliniai mokymai įmonėms

Kategorija:

Aprašymas

Sutelkti, suvienyti, padrąsinti, įkvėpti optimizmo ir bendrystės. To šiandien labiausiai reikia Jūsų darbo šeimai. Padovanokite jiems profesionalų paruoštą ir sudėtingų šio laikotarpio aplinkybių nulemtą pranešimą. Mes norime padėti kiekvienam įveikti stresinę situaciją, atrasti naujas savo galimybes ir drąsą, padėti nusiraminti ir geriau suprasti emocijas, sutelkti bendram tikslui.

Investuokite į save ar komandą, kai to labiausiai reikia. „Go Forward Academy“ organizuojame nuotolinius mokymus asmenims ir organizacijoms pagal kiekvienos jų skirtingą poreikį. Mūsų lektoriai yra savo sričių profesionalai, turintys ilgametę ekspertinę patirtį ir patys perėję ne vieną krizę, tad dalijasi ne vadovėline istorija ir patirtimis.

  • Doc. Adrija Čepaitė “Laiko testas” . Kaip įsivertinti, kas mes esame, kaip ir kodėl elgiamės, kaip tvarkomės su savimi sudėtingose situacijose, kaip jų metu pasikeičiame.
  • Doc. Adrija Čepaitė “Pokyčių anatomija: atradimai prarandant”. Kaip išgyventi pokyčius ir juose įžvelgti naujų galimybių.
  • Doc. Adrija Čepaitė “Praktiška prezentacija: keiti kalbą, keitiesi pats”. Praktiški patarimai norintiems kalbėti taip, kad kiti ne tik klausytų, bet suprastų. Mokymai naudingiausi besiruošiantiems viešiems pasisakymams.
  • Prof. Eugenijus Laurinaitis “Kaip tvarkytis su nerimu?”. Kodėl negaliu suvaldyti emocijų – nerimo, baimės, jaučiu nuolatinį stresą? Kaip nepanikuoti sudėtingoje situacijoje, kaip geriau suprasti kolegų, klientų elgesį ir susitelkti darbui?
  • Prof. Eugenijus Laurinaitis “Perdegimo sindromas”. Kas nutiko su mūų nuolatiniu skubėjimu, kaip atpažinti perdegimo sindromą, kaip jį įveikti ir kokia auksinė taisyklė padeda išlaikyti balansą ir neatodėlioti gyvenimo?
  • Darius Montvila “Lyderystė krizės metu”Kokia lyderystė padeda krizės metu, kaip dirbti su savo komanda ir partneriais. Praktiniai vadovo, mačiusio ne vieną  krizę, patarimai.
  • Andrius Baranauskas “Komunikacija krizės metu”. Kas yra krizė? Kokia yra krizės anatomija (pirma diena, pirmos savaitės, pasekmės). 5-ios pagrindinės krizių komunikacijos klaidos – kaip jų išvengti?
  • Rosita Kanapeckaitė “Kaip ugdyti psichologinį atsparumą?”. Kaip priimti realybę ir ją adekvačiai įvertinti, kaip susitvarkyti su neigiamomis emocijomis ir baimėmis, ką daryti,kai planas A nustoja veikti?

Norime išgirsti jūsų poreikius ir pritaikysime jums geriausiai tinkančią mokymų struktūrą, turinį, trukmę ir formą. Susisiekime: jolanta@goforward.eu, tel. Lyderiu Fondas Mobile phone