Kaip sėkmingai komunikuoti socialiniuose tinkluose? | 2 dienų seminaras

301.29

  • Seminaro data ir laikas: kovo 17 d. ir 19 d. 9-12 val.
  • Seminaro vieta: Zoom aplinka
  • Seminaro kaina: 249 Eur+PVM
  • Yra galimybė dalyvauti vienos pasirinktos dienos mokymuose

*išrašome sąskaitas-faktūras

Turite klausimų?

Susisiekime: vida@akademija.eu | tel. 862439344

Liko 3

Kategorija:

Aprašymas

I DALIS. 2021 kovo 17 d. 9 – 12 val.

  • Socialiniai tinklai – didžiausias komunikacijos kanalas internete. Kaip jį įdarbinti? Elvinas Jakimovas

Kaip maksimaliai išnaudoti socialinių tinklų galimybes Lietuvoje? Kokie šiandien populiariausi ir kokiuose geriausiai galima pasiekti savo auditorijas?  Kaip veikia socialinių tinklų algoritmai (pastebite, kai kurie postai visai nesulaukia dėmesio?) ir kuo čia dėtas reklamos aukcionas realiu laiku (angl. Realt Time Bidding)? Koks turinys lemia komunikacijos efektyvumą? Praktiniai praktiko patarimai, kuriuos pritaikysite iš karto savo darbe.

  • LinkedIn: profilio optimizacija ir komunikacijos taktikos. Kotryna Kurt

Kuo skiriasi LinkedIn nuo kitų socialinių tinklų – koks turinys padės pasiekti jūsų tikslus ir kokios žaidimo taisyklės čia veikia? Asmeninis įvaizdis LinkedIn. Profilio optimizacija. Analizuosime viešojo sektoriaus veiklos pavyzdžius LinkedIn ir aptarsime jūsų galimybes.

 

II DALIS. 2021 kovo 19 d. 9 – 12 val.

Susitikimai, derybos, diskusijos su visuomene, interviu – visa komunikacija persikėlė į virtualias platformas. Kaip įtikinamai kalbėti online , kokie triukai padės geriau perduoti jūsų žinutę, paveikti, išlaikyti dėmesį ir įtikinti auditoriją?

  • Kaip padaryti geriausią nuotrauką? Vytautas Dranginis

Akivaizdu, kad tinkama nuotrauka ar vaizdo įrašas sulaukia ženkliai daugiau dėmesio nei vien tekstas. Kaip turint vien telefoną ir ribotas erdves, padaryti maksimaliai kokybišką ir paveikią nuotrauką? Vytautas suteiks praktinių patarimų, kaip pasiruošti erdvę fotografijai, pagalvoti apie apšvietimą ir tinkamą rakursą.

Vytautas Dranginis – profesionalus fotografas. Kasmet jis įamžina Lietuvos komandas sudėtingiausiame pasaulyje Dakaro ralyje. Vytauto aistra – sporto fotografija, būtent jis įamžina mūsų sportininkus olimpiadose ir aukščiausio lygio sporto renginiuose.