Liudo Dapkaus kūrybinio rašymo mokymai | rugsėjo 25 d.

242.00

Mokymai vyks rugsėjo 25 d. penktadienį 9-16 val. (J. Tumo-Vaižganto g. 7-1, Vilnius)

Liko 9

Kategorija:

Aprašymas

“Rytojus šviesus. Ypač tam žmogui, kuris mato kasdienybėje šviesą. Ne miglotoje ateity, kuri galbūt ateis, arba auksinėje praeityje, kuri jau praėjo ir dulkėse guli. O dabar, kai jis yra momente, sugebėdamas jį pasiimti iki galo. Įsibrovė į mūsų gyvenimą mobilieji įrenginiai, kurie mums palengvina gyvenimą, bet tuo paču išmuša iš vėžių. Nes nuolat esame kažku kitur, nebeesame čia ir dėl to sunkiau pamatyti savo slinktį per laiką. Už tai kelionės, kurioms aš vis dar “meldžiuosi”, yra senas geras triukas, kada tu pradėjęs keliauti labiausia pajunti Enšteino reliatyvumo teoriją. Laikas išsitempia, net nereikia skristi į Polineziją ar į kokią nors Naująją Zelandiją. Užtenka išeiti į lauką, į parką, į savo gimtojo miesto pakraščius, kurių nematei, nuvažiuot į Trakus… Ir staiga gaudamas daug gigabaitų daug naujos informacijos, tos nekasdienės “į darbą, į mokyklą arba į namus’, staiga tu pradedi plaukti kažkokiuose kituose srautuose, galbūt idėjos gali kitos atsirasti, ar atsakymai į klausimus, kurie ilgai nedavė ramybės.” 

 

Liudas Dapkus daugiau nei ketvirtį amžiaus skyrė naujienoms. Baigė žurnalistikos ir komunikacijos studijas, taip pat studijavo politikos mokslus ir tarptautinius santykius Vilniaus Universitete. Buvo karo korespondentas, rengė tyrimus, vadovavo įvairiems spaudos leidiniams, naujienų portalams, kūrė televizijos laidas ir dokumentikos filmus. Nuo 1998 metų dirba naujienų agentūroje „Associated Press“, veda pokalbių laidas „Laisvės TV“.

Prieš keletą metų Liudas paliko redakcijos vadovo postą, kad galėtų skirti dar daugiau jėgų ir laiko savo gyvenimo aistrai – kelionėms. Aplankęs daugiau nei 70 valstybių ir teritorijų, jis šiemet išleido spalvingų istorijų knygą „Žuvis, kuri supainiojo duris“. Mokslas, psichologija, žmonių santykiai, literatūra, gyvoji gamta – jo interesų laukas labai didelis.

Šiuose intensyviuose mokymuose dalyvės įgis žinių, kurios padės lengvai kurti įvairios paskirties tekstus, sutraukti didelius informacijos vienetus į trumpą, lengvai suprantamą ir patrauklią formą. Mokymai taip pat padės greičiau atpažinti įkvėpimo šaltinius, sujungti neregimus taškus, iš kurių audžiamas geras ir prasmingas tekstas.

Judėk ir tobulėk!
  • Keisk savo žingsnius į nuolaidą šiems mokymams!
  • Atsisiųsk nemokamą Walk15 programėlę, nueik 10000 žingsnių ir gauk 10 proc. nuolaidą!
  • Nuolaidos kodą įvesk perkant pasirinktus mokymus