Kūrybiškumo mokymai, įkvėpti Lisabonos ir Marakešo

134.00

Kovo 2 dieną (šeštadienį) 10:00 – 16:00 su pertraukomis

 

Liko 19

Kategorija:

Aprašymas

Kūrybiškumas yra nepamainoma, nesenstanti, visada vertinama savybė. Jis niekada neišeina iš mados. Šiandien be kūrybiškumo neįmanomas verslas, mokymasis ar konflikto sprendimas. Kūrybiškumas leidžia į paprastą kasdienybę pažiūrėti kitu kampu, visiškai naujai.

Kūrybiškumo žadinimo dirbtuvės yra nelyginant žaidimas, nuotykis ir atradimas. Jums bus smagu, po jų jūs nebegrįšite namo tokie, kokie buvote, nes trokšite ir toliau treniruoti savo kūrybos raumenį, būsite įgiję reikiamų žinių, idėjų ir didelę dozę motyvacijos.

Čia nebus jokios magijos, fėjų dulkių, tačiau bus daug netikėtų atradimų ir ak! momentų. Suprasite, kad turite milžinišką kūrybiškumo potencialą, kurį tereikia užkurti ir tinkamai panaudoti.

Kelionės ne tik praturtina geografijos, istorijos, kultūros žinias, bet dar ir stipriai pakelia kūrybiškumo laipsnį. Per vieną dieną, neišvykdami iš Vilniaus, patirsite Lisabonos ir Marakešo žavesį, skonius, kvapus, garsus. 

Naudojant kūrybinio rašymo, storytelling’o, meno, fotografijos įrankius MOKYSITĖS:

  • kaip išnaudoti galingiausią komunikacijos formą – istorijas,
  • kaip naudoti telefono fotokamerą ir fotografuoti geriau,
  • kaip pažadinti savo kūrybiškumą, kai jis išsenka,
  • kaip susikurti kūrybišką erdvę savo kasdienybėje.

PROGRAMA:

  • Įkvepiančios istorijos – kaip jas surasti, išgirsti ir užrašyti. Kaip išnaudoti galingiausią komunikacijos formą – storytelling’ą.
  • 5 pojūčiai – pirmoji pagalba išsekusiam kūrybiškumui.
  • Pastabumas ir jautrumas žodžiui, vaizdui, turiniui.
  • Vienas, du, daug – kūrybiškumas po vieną ir komandoje. Kūrybiškumas gyvenime, darbe ir versle.
  • Baimė, klaida, chaosas – kūrybiškumas konfliktinėse ir krizinėse situacijose.
  • Smalsumą ir žingeidumą žadinantys pratimai ir eksperimentai.

SKIRTA kūrybininkams, reklamos, komunikacijos specialistams, verslininkams, menininkams, mokytojams, muziejininkams, ir kiekvienam, šiuo metu trokštančiam naujų potyrių ir inspiracijų bet kokioje gyvenimo ir karjeros situacijoje.

BŪTINA TURĖTI užrašinę, rašiklį ir pakrautą išmanųjį telefoną.

KADA: kovo 2 dieną (šeštadienį).

KUR: Go Forward Academy (J. Tumo Vaižganto g. 8, Vilnius)

LAIKAS: 10:00 – 16:00 su pertraukomis

KAINA:  134 €.

Šias patyrimines kūrybiškumo dirbtuves veda:

– VIKTORIJA URBONAITĖ. 13 metų skyrė tyrimams ir studijoms, gavo 3 aukštojo mokslo diplomus, yra komunikacijos ir viešųjų ryšių specialistė. Įkūrė kūrybos namus Kregždynas. Bendradarbiauja su keliomis leidyklomis. Dėsto Lietuvos žurnalistikos centre ir Go Forward Academy. Buvo Popiežiaus Pranciškaus vizito turinio komunikacijos vadove. Gyvena tarp Vilniaus ir Lisabonos.

– LAIMA PENEK. Ji profesionaliai fotografuoja jau 12 metų, jos žinių bagaže 2 aukštojo mokslo diplomai. Yra dėsčiusi Kūrybinių industrijų ir Medijų meno studentams. Laima buvo pagrindine fotografe Popiežiaus Pranciškaus vizito metu, yra dirbusi su aktoriumi Jean-Claude Van Damme ir pasaulinio garso rinkodaros guru Seth Godin, juos fotografavusi. Jaučia aistrą didelių renginių fotografavimui, tad yra kviečiama dirbti su TEDx, Forum One, Verslo žinių Gazelės, Reach for Change Lithuania, Sorainen, Roots & Rootes International, Moda Lisboa, Portugal Fashion ir kt.  

Dirbtuvės, kaip ir bet koks kitas renginys (kino filmas, spektaklis, ekskursija ir pan.) pinigų grąžinimą taiko tik tuo atveju, jei renginys dėl jų kaltės neįvyksta numatytą dieną ir valandą. Tuo tarpu pasikeitus dalyvio planams pinigai už bilietą yra negrąžinami.