Kūrybinis rašymas: subalansuota verslui | Žurnalistas Liudas Dapkus. Liepos 8 d. 9:00-16:00 val.

200.00

Mokymų trukmė: 9.00-16.00

Po mokymų išduodamas pažymėjimas

 

 

NORITE PIRMIEJI SUŽINOTI NAUJĄ MOKYMŲ DATĄ? UŽSIREGISTRUOKITE ČIA.

 

Liko 5

Kategorija:

Aprašymas

Pasaulis staiga pasikeitė, mūsų gyvenimai – taip pat. Tiesioginį bendravimą išstūmė vaizdo konferencijos. Kaukės paslėpė veidus, o abejonės sujaukė ateities planus. Tačiau kai kas išliko nepasikeitę, o gal net ir sustiprėjo. Tai – mūsų poreikis kurti ir išlikti.  Per kūrybą išreikšti savo lūkesčius, pasidalinti jausmais, išgirsti kitus. Geriau suprasti tai, kas vyksta viduje ir išorėje.

Tačiau tai – dar ne viskas. Rašymo įgūdžių svarba staiga išaugo keleriopai. Atsirado poreikis istorijoms. Ne tik apie didvyrius ar mūsų laukiančias permainas. Apie labai daug ką. Koks bus dalijimasis įspūdžiais, kai nebėra kelionių nuotraukų? Kaip atrodys pasakojimas apie patirtis, kai jos apribotos iki keturių, aštuonių ar šešiolikos sienų? Tai – metas, kai efektyvios veiklos planavimas priklausys nuo gebėjimo mintis perteikti raštu. Komandos nuotaika. Įmonės vizija. Santykiai. Viskas priklauso nuo gerai valdomos plunksnos.

Apie tai ir gerokai daugiau – keliautojo, žurnalisto, rašytojo Liudo Dapkaus kūrybinio rašymo mokymuose. 

Kam mokymai bus naudingiausi? Kasdien dirbantiems su tekstais – raštu bendraujantiems su klientais, partneriais, kolegomis/ kūrybingoms sieloms, norinčioms save geriau išreikšti.

Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta likus dviems dienoms iki mokymų.

Liudas Dapkus daugiau nei ketvirtį amžiaus skyrė naujienoms. Baigė žurnalistikos ir komunikacijos studijas, taip pat studijavo politikos mokslus ir tarptautinius santykius Vilniaus Universitete. Buvo karo korespondentas, rengė tyrimus, vadovavo įvairiems spaudos leidiniams, naujienų portalams, kūrė televizijos laidas ir dokumentikos filmus. Nuo 1998 metų dirba naujienų agentūroje „Associated Press“, veda pokalbių laidas „Laisvės TV“. 

Prieš keletą metų Liudas paliko redakcijos vadovo postą, kad galėtų skirti dar daugiau jėgų ir laiko savo gyvenimo aistrai – kelionėms. Aplankęs daugiau nei 70 valstybių ir teritorijų, jis šiemet išleido spalvingų istorijų knygą „Žuvis, kuri supainiojo duris“. Mokslas, psichologija, žmonių santykiai, literatūra, gyvoji gamta – jo interesų laukas labai didelis.

 

Kilus papildomiems klausimams susisiekite:
jolanta@goforward.lt, tel. +37060470060 (Jolanta)