Kūrybinis rašymas: kaip raides sujungti į literatūrinį tekstą? | Liudas Dapkus, mokymų įrašai.

40.00

Mokymų datos: Mokymai pasibaigę, bet galima įsigyti įrašus.

Mokymų trukmė: 4 ak. val.

Nuotoliniai mokymai (Zoom)

 

Liko 8

Kategorija:

Aprašymas

Kūrybinio rašymo mokymai norintiems įvaldyti naujų žodžio valdymo įgūdžių

Tai intensyvūs dviejų dalių po 90 min. kursai tiems, kuriems juodų avių ganymas baltose lankose yra tapęs maloniu užsiėmimu – ne tik raides skaitant, bet ir jungiant jas į literatūrinius tekstus. 

  • Ką daryti, kad žodžiai ateitų lengviau?
  • Kur semtis įkvėpimo šaltinių?
  • Kaip parašyti įtraukiančią įžangą?
  • Kokie pavojai tyko dėliojant siužeto liniją ir kaip jų išvengti?
  • Kokie yra pagrindiniai literatūrinių veikėjų kūrimo principai ir dažniausiai pasitaikančios kūrėjų klaidos?

Šiuose mokymuose teorijai bus skirta tik šiek tiek laiko daugiau nei praktikai, nes jų autorius tiki, kad visos kūrybinės galios slypi mūsų pačių gelmėse – tereikia mokėti jas pažadinti. 

Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta likus dviems dienoms iki mokymų.

Liudas Dapkus daugiau nei ketvirtį amžiaus skyrė naujienoms. Baigė žurnalistikos ir komunikacijos studijas, taip pat studijavo politikos mokslus ir tarptautinius santykius Vilniaus Universitete. Buvo karo korespondentas, rengė tyrimus, vadovavo įvairiems spaudos leidiniams, naujienų portalams, kūrė televizijos laidas ir dokumentikos filmus. Nuo 1998 metų dirba naujienų agentūroje „Associated Press“, veda pokalbių laidas „Laisvės TV“. 

Prieš keletą metų Liudas paliko redakcijos vadovo postą, kad galėtų skirti dar daugiau jėgų ir laiko savo gyvenimo aistrai – kelionėms. Aplankęs daugiau nei 70 valstybių ir teritorijų, jis šiemet išleido spalvingų istorijų knygą „Žuvis, kuri supainiojo duris“. Mokslas, psichologija, žmonių santykiai, literatūra, gyvoji gamta – jo interesų laukas labai didelis.

Turite klausimų?
Susisiekime: jolanta@goforward.lt, tel. 860470060