Krizių komunikacija: kaip (ir kodėl) kalbėti, kai griūva pasaulis? (Balys Narbutas) | birželio 12 d. 12 val.

15.00

  • Mokymai vyks birželio 12 d. 12 val. Zoom  aplinkoje
  • Mokymų trukmė ~ 1 val.  
  • Tikslias instrukcijas atsiųsime likus 1 d. iki mokymų. 

Liko 30

Kategorija:

Aprašymas

Vieną dieną jūs – sėkmingai veikianti, gerbiama organizacija. Kitą dieną atsiduriate ne paties palankiausio dėmesio centre. Pasipiktinusio kliento skundas, neapdairus viešas komentaras, klaida, nelaimingas nutikimas ar netikėtai pradėtas veiklos tyrimas, ir įmonės ar organizacijos reputaciją, kurią kūrėte ne vienerius metus, ima siūbuoti iš pamatų. Tokie įvykiai tampa dar grėsmingesni, kai pasaulis ir visuomenė išgyvena iki šiol neregėtą sveikatos apsaugos, socialinę ir ekonominę krizę. 

Ko imsitės trenkus griaustiniui iš giedro dangaus? Apie tai ir kviečiame pasikalbėti šiame seminare. Jame apžvelgsime gerus ir pamokančius Lietuvos ir užsienio šalių pavyzdžius, susipažinsime su svarbiausiais krizių prevencijos, valdymo ir komunikacijos principais.

Balys Narbutas – mokymų vadovas, lektorius ir komunikacijos konsultantas agentūroje „Fabula Hill+Knowlton Strategies”. Sukūrė bei įgyvendino daugelį kompleksinių ugdymo programų, apimančių asmeninius komunikacijos gebėjimus ir lyderystę, viešąjį kalbėjimą ir bendravimą su žiniasklaida, vidinę komunikaciją, darbuotojų motyvaciją ir organizacijų psichologiją, komunikacijos krizių valdymą. Balys nuolat veda mokymus bei teikia konsultacijas tiek įvairių organizacijų darbuotojams, tiek bendrovių vadovams ir visuomenės lyderiams.