Kiek kainuoja laimė? | Psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis, birželio 10 d. 12 val.

45.00

Online mokymai (Zoom)

Trukmė: 1 ak. val.

 

Liko 5

Kategorija:

Aprašymas

„Laimės suvokimas yra labai individualus ir kiekvienas žmogus ją suvokia skirtingai. Pastebiu, kad dažnai bandymas ieškoti laimės baigiasi taip:  kai pasieki vietą, kur ji, atrodo jau turėtų būti, paaiškėją, kad ji buvo pakeliui“, – sako psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis. Jis atkreipia dėmesį, kad laimė ir pasitenkinimas nėra tie patys dalykai.

Jo teigimu, yra išskiriamos trys laimės rūšys pagal šaltinius. Pirmoji – malonumas, kai žmogus jį patiria, laučiasi laimingas. Bet malonumas yra trumpalaikis jausmas, jis praeina, o kartu su juo ir laimės jausmas.

Antrasis šaltinis – mūsų aistros, aistringi siekiai. Ir tai nėra trumpalaikis išgyvenimas, o gerokai ilgesnis procesas. Kas nutinka, kai priartėjame prie tikslo?

Trečias – gyvenimo prasmės pojūtis. Anot psichoterapeuto, būtent čia slypi ilgalaikis laimės pojūtis.

Šiame seminare sužinosite, kas leidžia aiškiau įsivardinti ir suprasti laimės pojūtį, kaip laimės išgyvenimas turi būti įtrauktas į bendrą mūsų gyvenimo panoramą. Psichoterapeutas padės suprasti, kodėl laimė nėra tikslas savaime ir suteikia laimės išgyvenimą tam tikrais momentais. Šiame seminare kalbėsime, koks suvokimas padeda į laimę eiti, kaip laimės supratimas įtakoja žmogaus sprendimus.

Prof. Eugenijaus Laurinaičio paskaitos ir seminarai remiasi ilgus metus kaupta patirtimi ir įžvalgomis, išsamia kelis dešimtmečius trukusia analize. Anot jo paties, tiek skaitant jo darbus, tiek ateinant pasiklausyti jo seminarų, nereikia nei atitinkamo išsilavinimo, nei tam tikro intelekto ar suvokimo lygio. Jo mokymuose nėra vietos pretenzingiems ir sudėtingiems terminams, liežuvį laužantiems žodžiams. Net moksliškiausius dalykus ekspertas, mokslų daktaras ir psichoterapeutas geba paaiškinti įdomiai, suvokiamai, prieinamai. Jo tikslas – paneigti mitus ir stereotipus, bei parodyti kelią, kuriuo eidamas žmogus gali pradėti geriau pats save suprasti.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu. Prisijungimo kodą atsiųsime prieš renginį.

Kilus papildomiems klausimams susisiekite:
jolanta@goforward.lt, tel. +37060470060 (Jolanta).