Kaip ugdyti lyderės kompetencijas ir augti profesinėje veikloje? | rugsėjo 30 d. 18 val.

50.00

Nebėra vietų

Neturime

Kategorija:

Aprašymas

Ar žinote, kodėl Billas Gatesas iš pradžių atsisakė susipažinti su Warrenu Buffettu – žmogumi, kuris, vėliau tapo jo ilgamečiu draugu ir bendražygiu?

Informatyvios ir interaktyvios 1,5 val. trukmės paskaitos metu sužinosite intriguojančią šių dviejų žinomų verslininkų pažinties istoriją bei pažvelgsite į lyderystę ir bendradarbiavimą naujomis akimis.

Kartu su profesinio augimo konsultante ir lektore Lina Daniene rasite atsakymus į šiuos klausimus:

  • Ar svarbiau auginti savo stiprybes ar tobulinti silpnybes?
  • Kaip pasirinkti augimo kryptį, kuri leis įdarbinti savo stiprybes?
  • Kaip išvengti bendravimo klaidų, kurias net nežinome, kad darome?
  • Kaip atrasti bendrą kalbą su „sunkiais“ žmonėmis ir efektyviai dirbti komandoje?  

Jei norite keisti veiklos sritį, kilti karjeros laiptais, auginti savo autoritetą organizacijoje ar stiprinti vadovavimo įgūdžius, pažintis su verslo eksperto Rogerio James Hamiltono metodika suteiks jums aiškumo, įkvėpimo ir drąsos priimant esminius profesinius sprendimus ir įgyvendinant norimus pokyčius.

Pokytis – gyvenimo variklis, todėl po sėkmingos beveik dviejų dešimtmečių profesinės karjeros, Lina Danienė nusprendė savo sukauptomis žiniomis pasidalinti su kitais. Dabar ji veda profesinio augimo, lyderystės, efektyvaus komandinio darbo ir komunikacijos mokymus, kuriuose dalinasi patirtimi, sukaupta dirbant „Swedbank“, „Enterpreneurs Institute“, KTU, Nacionalinėje moksleivių akademijoje. Lina Danienė dirbo verslo, nevyriausybiniame ir viešajame sektoriuose, todėl išmano jų veiklos ypatumus.

Remdamasi ilgamete vadovės ir lektorės patirtimi bei Rogerio James Hamiltono metodika, kurios dėka šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje pasiekė profesinę sėkmę, Lina padeda profesionalams, vadovams ir verslininkams atverti naujas augimo galimybes, jausti didesnį pasitenkinimą darbu ir įgyvendinti esminius profesinius proveržius.

 

Daugiau informacijos ir rezervacija: vida@akademija.eu arba tel. 862439344