Kaip suvaldyti emocijas ir neprarasti savikotrolės? (Rinalda Germanienė) | tikslinama

50.00

Renginio vieta:  Advokatų kontora SORAINEN (Gedimino pr. 44a, 4 aukštas), Vilnius

Renginio trukmė: 1,5-2val.

Liko 11

Kategorija:

Aprašymas

Kaip susitvarkyti su emocijomis? Kaip neprarasti savikontrolės ir adekvataus situacijos vertinimo, kai išgyvename stresinį periodą, turime priimti svarbius sprendimus, spaudžia laikas ir terminai?

“Jei žmogus nerimauja, pyksta, bijo, jaučia nepasitenkinimą prieš svarbų įvykį ar jo metu, kinta fiziniai organizmo parametria, intensyvios emocijos įtempia raumenis, sulėtėja koordinacija ir reakcija. Tuomet sunku susikoncentruoti, žmogus pasidaro išsiblaškęs ir nedėmesingas. Sumažėja pasitikėjimo savimi jausmas, vangiai priimami sprendimai, atsiranda vengimo reakcijos. Galima būtų sakyti, nemokėjimas susitvarkyti su intensyviomis, nemaloniomis emocijomis yra viena iš pagrindinių mūsų prasto pasirodymo svarbiu metu priežasčių”, – pasakoja psichoterapeutė, sporto psichologė Rinalda Germanienė.

Pirmą ir vienintelį kartą ši pripažinta ir labai vertinama profesionalė pasidalins su “Go Foward Academy” dalyvėmis, kokie metodai padeda suvaldyti emocijas, nukreipti jas teisinga kryptimi, kaip neleisti stresui virsti baime ir kankinančiu kaltės jausmu.