Kaip keisti savo gyvenimą ir išmokti gyventi laimingai? | Doc. Adrija Čepaitė, vasario 25 ir 26 d.

249.00

Online mokymai (Zoom)

Trukmė: 8 ak. val. (2 susitikimai):

2021-02-25 16.30-19:30

2021-02-26 16:30-19:30

Maža dalyvių grupė (iki 10 asm.)

Nebėra vietų

Neturime

Kategorija:

Aprašymas

Ar uždavėte sau klausimą, koks jūsų gyvenimo tikslas? Ko norite pasiekti, ką pakeisti, sukurti?  Juk kiekvienas iš mūsų ateiname į šį pasaulį įgyvendinti savo idėjų. Kas mums trukdo tai padaryti?

Jaučiate, kad gyvename kitų gyvenimus – norime atitikti kitų lūkesčius, visuomenės nuomonę ir vertinimus? Įkišame save į nuolatinio trūkumo narvelį – trūksta pinigų, meilės, dėmesio, atostogų? Vienas svarbiausių klausimų jums pačiai/pačiam turėtų būti – kada, kokiose situacijose aš sprendžiu pats, o kada tiesiog esu kontekste. Kai mes išjudame iš konteksto į žmogų, kuris valdo aplinkybes, mes patys priimame sprendimus ir esame kūrėjai.“

Jei jūs paklaustumėte manęs, koks mano tikslas, atsakyčiau – valdyti aplinkybes. Nes taip gali numatyti ir kurti savo ateitį tokią, kokios nori”, – sako Adrija Čepaitė. “Jei esame nepatenkinti šiandienos gyvenimu, tai kenkia ir mūsų santykiams, ir fiziniam kūnui – atsiranda nerimas, skausmas, įtampos.”

Šiuose patirties mokymuose Adrija pakvies į savęs keitimo kelionę: parodys žingsnius ir suteiks įrankius, kaip galima išeiti iš konteksto ir tapti savo trokštamo gyvenimo kūrėju.

Pirmuosiuose mokymuose dalyvavęs Liutauras dalijasi, kad norint pradėti keisti savo gyvenimą nereikia ypatingų situacijų:

“Visi bando keisti savo gyvenimą tada, kai yra gilioje duobėje ar išgyvena taip vadinamą “blogą periodą” savo gyvenime. Bet pabandykite keistis, kai jums sekasi, pabandykite keistis šiaip, nes galite gyventi kitaip ir visada būti laimingi – darydami tai, ką norite jūs, ne kur jus veja gyvenimas, aplinkybės ar jūsų artimieji. Šie Adrijos Čepaitės mokymai padės jums surasti savo kryptį. Išbandžiau – manau kiekvienam bent kartą metuose verta išsivalyti galvą.”

Kas po šių mokymų pasikeis Jūsų gyvenime?

  • geriau pažinsite save ir atskleisite savo stipriąsias savybes;
  • išmoksite koncentruoti dėmesį į tikrai jums svarbius dalykus;
  • išmoksite nurimti ir atsipalaiduoti;
  • nebijosite suklysti ir eksperimentuoti;
  • išmoksite projektuoti savo svajonių ateitį;
  • geriau pažinsite savo kūną ir išvaduosite jį iš blokų;
  • pažadinsite intuiciją, kad ji padėtų priimti teisingus sprendimus;

Adrijos Čepaitės mokymai – ypatingi. Jokios sausos informacijos ir monotoniškų skaidrių ir daug praktikos bei individualaus dėmesio kiekvienam mokymų dalyviui. Mokymų metu įgytas žinias panaudosite įgyvendinant savo svajones, bendraudami su artimaisiais ar kolegomis.