Kaip keisti savo gyvenimą: būti kūrėju ar kurti kontekstą kitiems? | Doc. Adrija Čepaitė, vasario 25 ir 26 d.

249.00

Online mokymai (Zoom)

Trukmė: 8 ak. val. (2 susitikimai):

2021-02-25 16.30-19:30

2021-02-26 16:30-19:30

Maža dalyvių grupė (iki 10 asm.)

Liko 10

Kategorija:

Aprašymas

Ar uždavėte sau klausimą, koks jūsų gyvenimo tikslas? Ko norite pasiekti, ką pakeisti, sukurti?  Juk kiekvienas iš mūsų ateiname į šį pasaulį įgyvendinti savo idėjų. Kas mums trukdo tai padaryti?

Pripažinkite, dažnai jaučiame, kad gyvename kitų gyvenimus – norime atitikti kitų lūkesčius, visuomenės nuomonę ir vertinimus. Įkišame save į konteksto ir nuolatinio trūkumo narvelį – trūksta pinigų, meilės, dėmesio, atostogų… Todėl vienas svarbiausių klausimų jums pačiai/pačiam turėtų būti – kada, kokiose situacijose aš sprendžiu pats, o kada tiesiog esu kontekste. Kai mes išjudame iš konteksto į žmogų, kuris valdo aplinkybes, mes patys priimame sprendimus ir esame kūrėjai.

“Jei jūs paklaustumėte manęs, koks mano tikslas, atsakyčiau – valdyti aplinkybes. Nes taip gali numatyti ir kurti savo ateitį tokią, kokios nori”, – sako Adrija Čepaitė. “Jei esame nepatenkinti šiandienos gyvenimu, tai kenkia ir mūsų santykiams, ir fiziniam kūnui – atsiranda nerimas, skausmas, įtampos.”

Šiuose patirties mokymuose Adrija pakvies į savęs keitimo kelionę: parodys žingsnius ir suteiks įrankius, kaip galima iš konteksto žmogaus tapti savo trokštamo gyvenimo kūrėju.

Kas po šių mokymų pasikeis Jūsų gyvenime?

  • geriau pažinsite save ir atskleisite savo stipriąsias savybes;
  • išmoksite koncentruoti dėmesį į tikrai jums svarbius dalykus;
  • nebijosite suklysti ir eksperimentuoti;
  • išmoksite projektuoti savo svajonių ateitį;
  • geriau pažinsite savo kūną ir išvaduosite jį iš blokų;
  • pažadinsite intuiciją, kad ji padėtų priimti teisingus sprendimus;
  • būsite laimingesnis žmogus.

Adrijos Čepaitės mokymai – ypatingi. Jokios sausos informacijos ir monotoniškų skaidrių ir daug praktikos bei individualaus dėmesio kiekvienam mokymų dalyviui. Mokymų metu įgytas žinias panaudosite įgyvendinant savo svajones, bendraudami su artimaisiais ar kolegomis.