Kaip įveikti nerimą? | Psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis, sausio 28 d. 17 val.

70.00

Online mokymai (Zoom)

Trukmė: 2 val.

Su praktinėmis užduotimis/testais

Liko 12

Kategorija:

Aprašymas

Kas su manimi vyksta krizinėje situacijoje?
Kodėl negaliu suvaldyti emocijų – nerimo, baimės, jaučiu nuolatinį stresą?
Kaip nepanikuoti sudėtingoje situacijoje, kaip geriau suprasti kolegų, klientų elgesį ir susitelkti darbui?
Tokie klausimai šiandien kyla praktiškai kiekvienam, tiek esančiam karantine, tiek darbo vietoje. „Nerimauti, jausti baimę yra visiškai normali reakcija į nenormalią situaciją. Kai nerimas pasikeičia į baimę, mes pradedame suprasti konkrečiai, kas pavojinga, ko vengti, kaip elgtis, tuomet imame planuoti savo elgesį”, – sako psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis.
Seminare Eugenijus Laurinaitis pasidalins, kas padeda nurimti ir nuraminti artimuosius ar darbo kolegas, kaip motyvuoti komandą, kaip įvertinti emocijų adekvatumą. Siekiant gilesnio savo emocijų pažinimo, profesorius pateiks praktines užduotis/testus.
Prof. Eugenijaus Laurinaičio paskaitos ir seminarai remiasi ilgus metus kaupta patirtimi ir įžvalgomis, išsamia kelis dešimtmečius trukusia analize. Anot jo paties, tiek skaitant jo darbus, tiek ateinant pasiklausyti jo seminarų, nereikia nei atitinkamo išsilavinimo, nei tam tikro intelekto ar suvokimo lygio. Jo mokymuose nėra vietos pretenzingiems ir sudėtingiems terminams, liežuvį laužantiems žodžiams. Net moksliškiausius dalykus ekspertas, mokslų daktaras ir psichoterapeutas geba paaiškinti įdomiai, suvokiamai, prieinamai. Jo tikslas – paneigti mitus ir stereotipus, bei parodyti kelią, kuriuo eidamas žmogus gali pradėti geriau pats save suprasti.
Mokymai vyks nuotoliniu būdu. Prisijungimo kodą atsiųsime prieš renginį.
Kilus papildomiems klausimams susisiekime: vida@akademija.eu, tel. 862439344 (Vida).