Profesinis augimas: kaip įdarbinti savo stiprybes? | Lina Danienė, gegužės 11 d. 18 val.

60.00

Mokymai vyks nuotoliniu būdu (Zoom)

Trukmė: 3 ak. val.

Liko 1

Kategorija:

Aprašymas

Jeigu kyla jausmas, kad esi įstrigęs, gyvenimas ir darbas nevyksta taip, kaip norisi, nereikia savęs raminti, kad praeis, susitvarkys ar bandyti atidėlioti sprendimą. Šias dvejones reikia priimti kaip ženklą, kad baigėsi vienas etapas ir norisi kažko daugiau. “Kiekvienas profesionalas su tuo susiduria. Reikia pripažinti poreikį pokyčiams ir jų neatidėlioti. Klausimą, kodėl man taip yra, reikia pakeisti klausimu, ką aš turiu padaryti, kad būtų geriau”, – sako profesinio augimo konsultantė Lina Danienė.

Norintiems labiau išnaudoti savo darbinį potencialą, L. Danienė pirmiausia siūlo suprasti, iš kur kyla noras pokyčiams ir kokie yra mano kriterijai būsimiems pasirinkimams bei atsakyti sau į klausimus: Kas man suteikia pasitenkinimą? Kur aš panaudoju savo savo stiprybes? Kokios veiklos man lengvai sekasi? Kas užveda mano vidinius variklius? Kas man suteikia energijos?

Mokymuose kartu su profesinio augimo konsultante ir lektore Lina Daniene rasite atsakymus į šiuos klausimus:

  • Ar svarbiau auginti savo stiprybes ar tobulinti silpnybes?
  • Kaip pasirinkti augimo kryptį, kuri leis įdarbinti savo stiprybes?
  • Kaip išvengti bendravimo klaidų, kurias net nežinome, kad darome?
  • Kaip atrasti bendrą kalbą su „sunkiais“ žmonėmis ir efektyviai dirbti komandoje?  

Jei norite keisti veiklos sritį, kilti karjeros laiptais, auginti savo autoritetą organizacijoje ar stiprinti vadovavimo įgūdžius, pažintis su verslo eksperto Rogerio James Hamiltono metodika suteiks jums aiškumo, įkvėpimo ir drąsos priimant esminius profesinius sprendimus ir įgyvendinant norimus pokyčius.

Pokytis – gyvenimo variklis, todėl po sėkmingos beveik dviejų dešimtmečių profesinės karjeros, Lina Danienė nusprendė savo sukauptomis žiniomis pasidalinti su kitais. Dabar ji veda profesinio augimo, lyderystės, efektyvaus komandinio darbo ir komunikacijos mokymus, kuriuose dalinasi patirtimi, sukaupta dirbant „Swedbank“, „Enterpreneurs Institute“, KTU, Nacionalinėje moksleivių akademijoje. Lina Danienė dirbo verslo, nevyriausybiniame ir viešajame sektoriuose, todėl išmano jų veiklos ypatumus.

Remdamasi ilgamete vadovės ir lektorės patirtimi bei Rogerio James Hamiltono metodika, kurios dėka šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje pasiekė profesinę sėkmę, Lina padeda profesionalams, vadovams ir verslininkams atverti naujas augimo galimybes, jausti didesnį pasitenkinimą darbu ir įgyvendinti esminius profesinius proveržius.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuorodą atsiųsime į jūsų el. paštą likus 2-iems dienoms iki užsiėmimo.

Daugiau informacijos ir rezervacija: jolanta@goforward.lt, tel. 860470060