Kaip pažadinti charizmą: praktiniai patarimai | Doc. Adrija Čepaitė, balandžio 20 d. 18:45

50.00

Online mokymai (Zoom)

Trukmė: 2 ak. val.

Laikas: 2021-04-20 18:45-20:15

 

Liko 3

Kategorija:

Aprašymas

Charizmos galima išmokti”, – įsitikinusi Adrija Čepaitė. Jos teigimu, charizma yra didelis energijos kiekis bei gebėjimas ją akumuliuoti ir nukreipti tinkama linkme. “Tikrasis lyderis yra tas, kuriuo žmonės seka, neklausdami kodėl, juo tiesiog tiki. Kas traukia? Savimi pasitikintis, savo vertę žinantis, ir – labai svarbu – atsakomybę už savo gyvenimą ir klaidas prisiimantis žmogus. Be to, charizmatiški žmonės kituose mato gerąsias jų puses ir taip savo sekėjus – ar tai būtų šeima, ar darbuotojai, ar tauta – įkvepia”, – pasakoja Adrija Čepaitė.

Šiame seminare analizuosime, kas sudaro charizmą ir kokiais žingsniais galime auginti savąją.  „Sakoma, kad vieni gimsta su charizma, o kiti jos išmoksta. Žmonės, gimę su charizma, į gyvenimą atsineša didžiulę „banko sąskaitą“, tačiau jei jos nepildo – ji ištuštėja. Pažiūrėkite, kiek daug aplink pavyzdžių: dažnai ilgą laiką visuomenėje buvę įdomūs, energingi žmonės išsisemia ir kažkur dingsta. Taigi, net ir tie, kurie apdovanoti charizma, kažkada gali ją išnaudoti, o tie, kurie gimė su šiek tiek mažesne „banko sąskaita“, visada gali išmokti ją papildyti”, – sako lektorė.

Kaip jūs įgytas žinias panaudosite savo gyvenime:

  • Išdrįsite gyventi savo, o ne kitų lūkesčiais grįstą gyvenimą;
  • Patys kursite gyvenimo aplinkybes, o ne taikysitės prie jų;
  • Išmoksite keisti ne tik save, bet ir aplinkinius;
  • Keisis jūsų bendravimas – lengviau darysite  įtaką kitiems ir turėsite daugiau palaikytojų.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuorodą atsiųsime prieš mokymus į jūsų nurodytą el. paštą.

Aktorė, docentė, retorikos specialistė, ekspertė – tai tik keli iš daugelio epitetų, kuriais būtų galima apibūdinti Adriją Čepaitę. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei užsienio universitetuose Adrija Čepaitė dėsto sceninės kalbos, iškalbos, retorikos disciplinas. Vien akademine aplinka docentė neapsiriboja – savo patirtimi ji mielai dalinasi ir seminaruose bei mokymuose. Adrijos Čepaitės mokymai – ypatingi. Jokios sausos informacijos ir monotoniškų skaidrių ir daug praktikos bei individualaus dėmesio kiekvienam mokymų dalyviui. Mokymų metu įgytas žinias panaudosite įgyvendinant savo svajones, bendraudami su artimaisiais ar kolegomis.

Turite klausimų?
Susisiekime: jolanta@goforward.lt, tel. 860470060