Kaip sukurti originalų ir paveikų verslo stilių? (prof. Jolanta Talaikytė) | tikslinama

50.00

Mokymai vyks salone ,,Semper Femina Concept“ salone: Arklių g. 20, Vilnius

Liko 15

Kategorija:

Aprašymas

Kiekviename žingsnyje esame apsupti mados – tai ir drabužiai, kuriuos dėvime, ir telefonas, kuriuo naudojamės, ir automobilis, kurį vairuojame. Mada populiariojoje kultūroje dažnai subanalinama ir paliekama paauglių bei jaunųjų mados tinklaraštininkų teismui. Tuo tarpu ryžtingai karjeros siekiančios moterys madą, kultūrą ir dizainą palieka tolimiausiame plane. Rimčiausios pasaulio politikės, verslininkės ir įmonių vadovės seniai suprato, kad karjera ir mada dera puikiai, dar daugiau, tai yra galingiausias ginklas viešojoje erdvėje ir verslo aplinkoje. Jūsų stilius jums gali padėti įžiebti pokalbį su nepažįstama asmenybe, sukurti apie jus įspūdį greičiau nei per penkias sekundes ir įkvėpti pasitikėjimo savimi. Tad kaip tuo pasinaudoti?

“Pirmo įspūdžio “neatžiūrėsi”, o laužyti protokolą galima tada, kai tiksliai žinai, ką laužai”, – sako dizainerė Jolanta Talaikytė. Profesorės mokymuose specialistėms ir profesionalėms sužinosite ne tik apie svarbius verslo stiliaus principus ir būsimas mados tendencijas, bet taip pat išmoksite atsirinkti, kas tinka butent jums. Beveik asmeninė profesionalo konsultacija!

Jolanta Talaikytė – Vilniaus dailės akademijos profesorė, turi ilgalaikę, didesnę
nei 30 metų dizainerės patirtį mados industrijoje. Pradėjusi karjerą „Vilniaus
modelių namuose“ 1985 m., juose išdirbo beveik 30 metų.

Bendradarbiavo su  daugeliu Lietuvos mados industrijos įmonių kaip ,,Vilija”, „Dobilas“, „Utenos trikotažas“, „Introstyle“ ir kt. – kurioms kūrė kolekcijas, konsultavo, ekspertavo.Yra sukūrusi ne vieną reprezentacinę aprangą Lietuvos olimpinėms rinktinėms, sukūrė mantijas Konstituciniam teismui, Lietuvos sveikatos mokslų akademijai, Vytauto Didžiojo universitetui, uniformas Lietuvos avialinijoms,Vilniaus energijai, Lietuvos paštui ir kt.

Šiuo metu sėkmingai tęsia bendradarbiavimą su UAB „Rožė“, kuriai daugiau kaip 18 metų nuolatos kuria sezonines industrines kolekcijas.Taip pat daugelio meno, mados, televizinių, koncertinių projektų bendraautorė. Projektas ,,Menas arčiau‘‘(www.avenueart.lt)- šilko skaros ir vyriški aksesurai, skirtas M.K.Čiurlionio kūrybos išsaugojimui ir sklaidai, muzikinis projektas ,,Gloria Lietuvai’‘– Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui paminėti, o pastarųjų metų autorinė kolekcija ,,Moters širdis‘‘ ir projektas ,,Istorinės atminties beieškant‘‘paskatino asmeninio prekės ženklo
atsiradimą ,, 51rd15” ir salono ,,Semper Femina Concept‘‘ veiklą.