Kaip užtikrinti organizacijos ar komandos „sveikatą“? (Irena Balkūnė) Lapkričio 6 d. 18 val.

50.00

Liko 8

Kategorija:

Aprašymas

Irena Balkūnė, dvidešimt metų dirbusi personalo valdymo srityse įvairiuose verslo sektoriuose. Ji kompanijoje “Barclays” buvo atsakinga už pokyčius Europos ir Artimųjų rytų regione  – globalų procesų tobulinimą, naujų sistemų diegimą. Pradėjusi kaip žmogiškųjų išteklių verslo partnerė, kartu su kolegomis buvo atsakinga už naujo „Barclays“ Technologijų centro kūrimą Vilniuje ir visų žmogiškųjų išteklių procesų bei tikslų įgyvendinimą. Ji sukūrė sėkmingai veikiantį Personalo skyrių Vilniuje, talentų pritraukimo, ugdymo ir atrankų projektą. Sėkmingai vystyta organizacinė kultūra ir darbdavio vardo stiprinimas.

Dabar  moteris vadovauja “Lietuvos geležinkelių” personalui ir siekia, kad  naujai kuriamas Personalo departamentas taptų šiuolaikine ir geriausiomis praktikomis besiremiančia personalo valdymo komanda
Irena sako, kad pagrindiniai jos karjeros pokyčiai įvykdavo motinystės atostogų metu – sulaukdavo įdomaus pasiūlymo, kurio tiesiog nebegalėdavo atsisakyti. “Nebijoti siekti svajonių, turėti drąsos pokyčiams”, – toks požiūris, pasak Irenos, lėmė sėkmingą jos karjerą.

Irenos mokymų metu įsitikinsite, kad organizacijos “sveikata”, nėra tik darbuotojų pasitenkinimo ar motyvacijos lygis. Ilgalaikei tvirtai komandos energijai palaikyti reikia daug daugiau nei “futbolo stalų ir nemokamos kavos”.