Adrijos Čepaitės BALSO LAVINIMO MOKYMŲ CIKLAS | balandžio 20 d. – gegužės 11 d.

240.00

Balandžio 20 d., 27 d.; gegužės 4d., 11d.  – 18 val. 

J. Tumo Vaižganto g. 7-1, Vilnius

Liko 11

Kategorija:

Aprašymas

„Daug lengviau ir naudingiau keistis, pasitelkiant kūno išmintį.  Kai žmogus pajunta (ne tik žino), kas yra balansas, jis geba pasakyti„ne“, nustatyti ribas ir gerbti save.“ Adrija Čepaitė
  • BALSAS – mūsų potencialo matas
  • BALSAS – vidinės laisvės matas
  • BALSAS – pasąmonės kalba

Silpnas-stiprus-minkštas-sausas-gegždžiantis-spigus-aukštas-žemas-siauras-įtaigus-aštrus ir t.t. Taip mes “vadiname” savo balsus, bet iš tiesų tai – epitetai apie mus pačius. Balsas atskleidžia, kokie esame iš tikrųjų. Dažnas gėdijasi savo balso, o tai reiškia – gėdijasi savęs tokio, kurio nepažįsta. Atveriant balsą tirpsta vidiniai įsitikinimai, plečiasi mūsų galimybių ribos, keičiasi požiūris į save ir aplinką.

Atsiranda lengvumo (kūne) pojūtis, mažėja kontrolės ir noro gelbėti ir “auklėti” aplinkinius, gerėja santykis su savimi, daugėja gyvenimo džiaugsmo ir energijos. Aplinkiniai pastebi, kad esate vientisos asmenybės, daug lengviau ir drąsiau bendrauja su mumis.

4 susitikimų mokymų metu gausite konkrečius įrankius – treniruotes, kurios leis išlaisvinti balsą, parengti jį viešai kalbai ar svarbiam susitikimui. Šios technikos padės atsipalaiduoti, suvaldyti stresą. Kiekvienas dalyvis sukurs savo asmeninę (rytinę) praktiką, kurios trukmė  – 15min. Jei tą praktiką naudosite kasdien – po 3 mėnesių jau turėsite rezultatą.

Mokymų programa: 

  • BALANDŽIO 20 d. 18 val.  Balso ir kūno įtampos ryšys. Vidiniai blokai (kaip nuo jų išsivaduoti)
  • BALANDŽIO 27 d. 18 val. Kvėpavimas. Sąmoningas ir pats stipriausias įrankis kūno įtampai sumažinti
  • GEGUŽĖS 4 d. 18 val. Tremoro praktika (išlaisvina, atidaro blokus, užgniaužtą stresą)
  • GEGUŽĖS  11 d. 18 val. Įtampos paleidimas. Paleidimas per tremorą.
  • Asmeninės treniruotės sudarymas

____________________________

Aktorė, docentė, retorikos specialistė, ekspertė – tai tik keli iš daugelio epitetų, kuriais būtų galima apibūdinti Adriją Čepaitę. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei užsienio universitetuose Adrija Čepaitė dėsto sceninės kalbos, iškalbos, retorikos disciplinas. Vien akademine aplinka docentė neapsiriboja – savo patirtimi ji mielai dalinasi ir seminaruose bei mokymuose. Pastarieji yra paremti ilgamete praktika ir žiniomis, sukauptomis keliant kvalifikaciją užsienyje – Muzikos ir teatro akademijoje JAV, 2012 m., Adrija stažavosi Guildhall School of music & drama pas sceninės kalbos ir retorikos specialistę Patsy Rodenburg, Sankt Peterburgo teatro akademijos profesorių J. Vasiljevą, Balso centro Škotijoje įkūrėją Kristin Linklater, M. Čechovo centro Niujorke vadovą Lenard Petit ir kitus.

Adrija Čepaitė tarpininkauja tarp teatro scenos ir verslo, aktorių triukų moko verslininkus, įmonių vadovus, padeda jiems bendrauti įtaigiau, sakyti paveikias viešas kalbas, rengti pranešimus, bendrauti su žiniasklaidos atstovais.

Adrijos Čepaitės retorikos mokymai – ypatingi. Jokios sausos informacijos ir monotoniškų skaidrių ir daug praktikos bei individualaus dėmesio kiekvienam mokymų dalyviui.

 

*Mokymai gali būti pritaikyti asmeniškai Jums ar kiekvienai įmonei individualiai, atsižvelgiant į konkrečius poreikius bei lūkesčius. Susisiekime: rasa@akademija.eu | 868433445