Kaip sėkmingai komunikuoti krizės metu? (Andrius Baranauskas) balandžio 1 d. 18 val.

50.00

Liko 15

Kategorija:

Aprašymas

Tinkama reputacija versle gali reikšti viską. „Tele2“ komunikacijos vadovo Andriaus Baranausko  karjeros kelyje „Tele2“ iš prasčiausiai klientų vertinamos įmonės 2006-aisiais tapo geriausiai vertinama įmone 2011-aisiais. Andriaus darbo tikslas – puikios reputacijos kūrimas, palaikymas ir šiame dinamiškame versle kasdien kylančių krizių valdymas.

Šis žmogus neabejotinai žino apie ką kalba. 2017-aisiais „Tele2“ buvo išrinkta skaidriausia kompanija rinkoje ir išlaiko lyderės pozicijas iki šių dienų, o 2014-aisiais ir 2015-aisiais – apdovanota už geriausią komunikaciją Lietuvos verslo srityje. Šiemet  „Tele2“ pasauliniuose verslo apdovanojimuose „Stevie Awards“ pelnė bronzos statulėlę – verslo pasaulio „Oskarą“. Operatorius šiuo prizu „Viešųjų ryšių ir krizės valdymo kampanijos“ kategorijoje buvo įvertintas už praėjusiais metais suvaldytą tarptinklinio ryšio krizę.

Andriaus Baranausko mokymų tikslas – paaiškinti, kaip sukurti tinkamą reputaciją, ją palaikyti, kaip dirbti skaidriai, užtikrinti klientų pasitikėjimą ir  bei efektyviai susidoroti su komunikacijos krizėmis.