Adrija Čepaitė „Laiko testas“ | balandžio 15 d. 17 val.

15.00

  • Mokymai vyks balandžio 15 d. 17 val. Zoom  aplinkoje
  • Mokymų trukmė ~ 1 val.  
  • Tikslias instrukcijas atsiųsime likus 1 d. iki mokymų. 

Liko 1

Kategorija:

Aprašymas

Pasidarykite testą. Laiko testą. Dabar tinkamiausias laikas įsivertinti, kas mes esame, kaip ir kodėl elgiamės, kaip tvarkomės su savimi sudėtingose situacijose, kaip jų metu pasikeičiame. Charizmatiškoji lektorė Adrija Čepaitė įsitikinusi, kad laiko lūžiai parodo tikrąjį mūsų veidą ir leidžia žengti į aukštesnį savimonės lygį.

Jeigu norėte pasitikrinti savo vidines koordinates, kalibrą, savimonės lygį, kviečiame jungtis į vaizdo mokymus jau šį trečiadienį. Ką juose sužinosite ir pritaikysite sau? Tiksliau atpažinsite savo būsenas ir elgesio motyvus, o gautas žinias panaudosite atsparumui, vidiniam stiprumui auginti, požiūriams ir elgesiui, santykiams su kitais žmonėmis keisti. Adrija tiki, kad psichologiškai stiprus ir geriau save pažįstantis žmogus tampa atsparesnis netgi ligoms.

——————–

Aktorė, docentė, retorikos specialistė, ekspertė – tai tik keli iš daugelio epitetų, kuriais būtų galima apibūdinti Adriją Čepaitę. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje bei užsienio universitetuose Adrija Čepaitė dėsto sceninės kalbos, iškalbos, retorikos disciplinas. Vien akademine aplinka docentė neapsiriboja – savo patirtimi ji mielai dalinasi ir seminaruose bei mokymuose. Pastarieji yra paremti ilgamete praktika ir žiniomis, sukauptomis keliant kvalifikaciją užsienyje – Muzikos ir teatro akademijoje JAV, 2012 m., Adrija stažavosi Guildhall School of music & drama pas sceninės kalbos ir retorikos specialistę Patsy Rodenburg, Sankt Peterburgo teatro akademijos profesorių J. Vasiljevą, Balso centro Škotijoje įkūrėją Kristin Linklater, M. Čechovo centro Niujorke vadovą Lenard Petit ir kitus.

Adrija Čepaitė tarpininkauja tarp teatro scenos ir verslo, aktorių triukų moko verslininkus, įmonių vadovus ir jų komandas, padeda jiems bendrauti įtaigiau, sakyti paveikias viešas kalbas, rengti pranešimus, bendrauti su žiniasklaidos atstovais. Lektorė profesionaliai atrakina žmonių vidinius blokus ir puikiai “perkrauna” užsistovėjusias komandų nuotaikas,  įkvepiant jas ilgalaikiams rezultatams.