Liudas Dapkus

Liudas Dapkus daugiau nei ketvirtį amžiaus skyrė naujienoms. Baigė žurnalistikos ir komunikacijos studijas, taip pat studijavo politikos mokslus ir tarptautinius santykius Vilniaus Universitete. Buvo karo korespondentas, rengė tyrimus, vadovavo įvairiems spaudos leidiniams, naujienų portalams, kūrė televizijos laidas ir dokumentikos filmus. Nuo 1998 metų dirba naujienų agentūroje „Associated Press“, veda pokalbių laidas „Laisvės TV“.

Prieš keletą metų Liudas paliko redakcijos vadovo postą, kad galėtų skirti dar daugiau jėgų ir laiko savo gyvenimo aistrai – kelionėms. Aplankęs daugiau nei 70 valstybių ir teritorijų, jis šiemet išleido spalvingų istorijų knygą „Žuvis, kuri supainiojo duris“. Mokslas, psichologija, žmonių santykiai, literatūra, gyvoji gamta – jo interesų laukas labai didelis.

Kūrybinio rašymo mokymuose dalyvės įgis žinių, kurios padės lengvai kurti įvairios paskirties tekstus, sutraukti didelius informacijos vienetus į trumpą, lengvai suprantamą ir patrauklią formą. Mokymai taip pat padės greičiau atpažinti įkvėpimo šaltinius, sujungti neregimus taškus, iš kurių audžiamas geras ir prasmingas tekstas.