I Return It Back – Gailės Dagilienės stipendija aktyvioms moksleivėms

Jeigu esi vyresnių klasių moksleivė, svajoji apie sėkmingą karjerą ir nori sustiprinti kalbėjimo įgūdžius – turi puikią galimybę pasinaudoti iniciatyva “I Return It Back”. Tai yra stipendija aktyvioms moksleivėms, kurią įsteigė ilgametė Europos Sąjungos institucijų vadovė Gailė Dagilienė.  

“Kažkada gyvenime man daug padėjo kiti, labiau patyrę žmonės – patarimu, pamokymu, padrąsinimu. Tad dabar aš noriu grąžinti skolą, padėdama kitoms merginoms. Jeigu esi aktyvi savo bendruomenėje (savanoriauji, organizuoji įvairius projektus), tačiau trūksta viešojo kalbėjimo žinių, o gal kaip tik nedrąsu imtis iniciatyvos, nes nežinai, kaip pristatyti savo idėją, įtikinti draugus ar mokytojus, kviečiu pasinaudoti šia galimybe”, – kviečia Gailė.

“Kai prieš penkiolika metų kandidatavau į aukštą postą ES institucijoje ir teko atlaikyti penkis pokalbius, įskaitant ir interviu su 70 žmonių komisija, vienas iš svarbiausių dalykų, padėjusių man laimėti, buvo mano kalbėjimo įgūdžiai, kurie, kaip vėliau man konfidencialiai pašnibždėjo viena komisijos narė, “juos sužavėjo””. 

Todėl šiais metais Gailė Dagilienė motyvuotoms, socialiai aktyvioms 12-16 metų moksleivėms  skirs net 4 stipendijas dalyvauti “Oratorių klubo” užsiėmimuose. Jaunosios lyderės startuos spalį, mokymai vyks gyvai arba online iki gruodžio mėn. Jaunieji oratoriai tobulės kartu su jaunimo pamėgtu televizijos ir teatro aktoriumi ir viešojo kalbėjimo specialistu Vytautu Kontrimu. Saugioje ir draugiškoje aplinkoje lavinsite viešojo kalbėjimo įgūdžius ir įrankius – balsą, tarimą, kūno kalbą bei gebėjimą improvizuoti. Esame tikri, kad žinias puikiai pritaikysite ir mokykloje, ir šeimoje, ir ateities karjeroje.

Norinčias gauti stipendiją kviečiame registruotis ČIA. 

Registracija vyksta iki rugsėjo 25 dienos.

Kodėl verta siekti stipendijos? „Go Forward Academy” – pirmoji Lietuvoje lyderystės akademija moksleivėms, kurios tikslas – padėti joms atsiskleisti ir auginti svarbiausias lyderių kompetencijas, tarp jų – viešojo kalbėjimo. Čia gausi tai, ko mokyklose nemoko: viešo kalbėjimo ir kūno kalbos praktika su profesionaliais aktoriais, geriau pažinsi save ir auginsi savo stiprybes, susipažinsi su įdomiais žmonėmis ir rasi bendraminčių ateities projektams. Apie mokymus daugiau paskaityk čia. 

*Atrinktas moksleives informuosime rugsėjo 30 d.