Išlydėta pirmoji Go Forward Academy absolvenčių laida

Sausio 10-osios vakarą pirmajai „Go Forward Academy“ absolvenčių laidai įteikti diplomai. Renginio metu mūsų bendruomenės nariams įsegti ir pristatyti „Go Forward Academy“ ženkliukai. „Nasdaq Vilnius“ vykusį akademijos baigimo vakarą vainikavo diskusija apie karjeros galimybes.  

Diskusijos moderatorė „Go Forward Academy“ direktorė Rasa Laurinavičiūtė priminė, kad praėjusiais metais šios akademijos užsakymu atliktas reprezentatyvus Lietuvos gyventojų tyrimas parodė, kad beveik pusė šalies moterų net nesvarstytų galimybės kandidatuoti į atsilaisvinusią tiesioginio vadovo poziciją.

„Bendras vardiklis, trukdantis moterims siekti karjeros aukštumų, yra pasitikėjimo savimi trūkumas“, – pradėdama diskusiją sako moterų lyderystės akademijos direktorė R. Laurinavičiūtė.

„Nasdaq Vilnius“ atstovės diskusijoje sudėjo akcentus, ko reikia sėkmingai karjerai. Vienas jų – drąsa veikti sudėtingiausiose situacijose. Taip pat buvo atkreiptas dėmesys į tai, kad darbdavio ir norinčio įsidarbinti vertybių skalės turi sutapti.

Pasibaigus diskusijai, „Go Forward Academy“ direktorė R. Laurinavičiūtė kartu su vienu iš akademijos lektorių, dėstančiu viešąjį kalbėjimą, aktoriumi Vytautu Kontrimu, absolventėms įteikė diplomus, apdovanojo prizais. Taip pat susirinkusiems buvo įsegta ir pristatyta naujiena – „Go Forward“ ženkliukai, atlape dalyviams priminsiantis simbolis, kad jie – šios bendruomenės dalis.

Akademiją baigusios profesionalės pabrėžė, kad mokytis reikia visą gyvenimą. Jų teigimu, mūsų lektorių suteiktos žinios – plataus spektro, kurios ateityje pravers daugelyje situacijų.

Pirmosios „Go Forward Academy“ moksleivių laidos absolventė Estela Marcinkevičiūtė sako, kad akademijoje ne tik įgijo puikių patirčių, kurias jau spėjo pritaikyti ir savo mokykloje.

„Per vieną mokyklos renginį vedžiau paskaitą. Iškart po jos daugelis ėmė klausti, kur taip gerai išmokau taip įtaigiai kalbėti. Atsakiau, kad iš nuostabaus lektoriaus Vytauto Kontrimo paskaitų“, –  akademijos naudą atskleidžia E. Marcinkevičiūtė.

Marcinkevičiūtė buvo viena iš „Go Forward Academy“ studenčių, turėjusių mentorių. Akademijoje jos mokslams stipendiją skyrė lenktynininkas Benediktas Vanagas. Neseniai į Lietuvą iš sudėtingiausių lenktynių – Dakaro ralio – grįžęs sportininkas pagerino Baltijos šalių rekordą, užimdamas 11-tą vietą. Prieš pat lemtingą finišą B. Vanagas Estelai atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame sveikino su mokslų akademijoje baigimu.

Pirmoji „Go Forward Academy“ absolvenčių laida jau išlydėta, o nuo vasario pradžios mokslus akademijoje pradeda antroji. Jei norite tapti šios bendruomenės dalimi pildykite anketą akademija.eu