#COBALT_lyderės stipendija aktyvioms moksleivėms

Mūsų partneriai advokatų kontora COBALT skelbia atranką vyresniųjų klasių moksleivėms, kurios svajoja apie sėkmingą karjerą ir nori įgyti lyderystės žinių #GoForwardAcademy

COBALT motyvuotoms, socialiai aktyvioms 9-12 klasių moksleivėms šiais metais skirs 3 stipendijas. #COBALT_lyderės startuos rugsėjį, mokymai truks tris mėnesius. “Norime paskatinti merginas, kurios jau šiandien mokyklos suole neapsiriboja geru mokymusi, bet užsiima ir papildoma veikla – savanoriauja, organizuoja įvairius projektus, yra aktyvios bendruomenės narės. Tikiuosi, kad šie mokymai ir buvimas lyderių apsuptyje merginas įkvėps kurti karjeras, atveriančias daug galimybių ir formuojančias pažangią Lietuvą.”, – sako Irmantas Norkus, COBALT vadovaujantis partneris Lietuvoje.

Motyvuotos merginos mokslams mūsų akademijoje registruojasi čia.

Registracija vyksta iki rugsėjo 1 dienos.

Kodėl verta siekti stipendijos? „Go Forward Academy” – pirmoji Lietuvoje lyderystės akademija moksleivėms, kurios tikslas – padėti joms atsiskleisti ir auginti svarbiausias lyderių kompetencijas. Čia gausi tai, apie ką mokyklose nemoko: viešo kalbėjimo ir kūno kalbos praktika su profesionaliais aktoriais, verslumo pamokos ir sėkmingų verslininkų patirtis, geriau pažinsi save ir auginsi savo stiprybes, susipažinsi su įdomiais žmonėmis ir rasi bendraminčių ateities projektams. Kursai vyks kartą per savaitę vakarais.