Kas mes?

AKADEMIJOS IDĖJA

Šiandien moterų vadovių vis dar gerokai mažiau nei vyrų. Beveik pusė (42 proc.) Lietuvos moterų net nesvarstytų galimybės kandidatuoti į atsilaisvinusią tiesioginio vadovo poziciją. Tarp vyrų tokių „kuklių“ darbuotojų – tik šiek tiek daugiau nei trečdalis (34 proc.). Lietuviai apskritai retai prašo pakelti atlyginimą, tačiau moterys tą daro gerokai rečiau nei vyrai, rodo „Go Forward Academy“, moterų lyderystės akademijos užsakymu atliktas reprezentatyvus Lietuvos gyventojų tyrimas.

Moterys dažniau dirba tokiose srityse ir tokius darbus, kur atlyginimai mažesni, jos dažniau turi karjeros pertraukų ir rečiau dirba vadovaujantį darbą. Tuo tarpu savimi labiau pasitikintys vyrai netgi derantis dėl atlyginimo turi vidutiniškai net 14 proc. aukštesnius lūkesčius. Mums rūpi ši situacija, esame pasirengę ją pakeisti, todėl įkūrėme moterų lyderystės akademiją „Go Forward Academy“. Ji siūlo ne tik profesinio ir asmeninio augimo mokymų programas, bet ir galimybę tapti bendruomenės, pasirengusios dalintis sėkmės istorijomis ir patirtimi, dalimi. „Go Forward Academy“ bendruomenėje sklando įkvėpimas, mezgasi ryšiai, gimsta nauji projektai. Vyksta moksleivių, lyderių ir vadovių mokymai. Taip auga ir stiprėja moterų lyderystė.

Go Forward konferencija auditorija
Aušrinė Armonaitė
BENDRUOMENĖ

Per ketverius metus „Go Forward!“ renginiuose ir konferencijoje apsilankė virš 5000 dalyvių. Renginių populiarumas ir dalyvių atsiliepimai rodo, kad jaunoms merginoms ir moterims reikia ne tik žinių, tačiau ir padrąsinimo bei įkvėpimo siekiant karjeros tikslų.

Mums svarbu, kad augtų palaikanti profesionalių bendruomenė, kurioje naujas ryšys ar pokalbis virs įdomia idėja ar projektu. Tikime, kad „Go Forward Academy“ suburs moteris bendriems siekiams, čia keisimės žiniomis, planais ir svajonėmis, rasime bendraminčių joms įgyvendinti. Tai mus įkvepia dirbti ir judėti pirmyn.

Daugiau apie iniciatyvą Go Forward! puslapyje ir Facebook socialiniame tinkle

LYDERYSTĖ

Sėkminga moterų karjera ir ekonominis aktyvumas – naudingas ekonomikai ir visuomenei.

Tuo nuoširdžiai tikėdami sutelkiame įkvepiančias istorijas, darbus ir idėjas į vieną vietą. Taip keičiame verslo, mokslo ir kultūros pasaulį. Čia lyderės ir lyderiai dalinasi savo patirtimi ir skatina kitus sekti jų pėdomis. Moksleivių mokymai merginoms padės rasti savo kelią, atrasti geriausias savo savybes ir jas pritaikyti versle, karjeros pradžioje. Vadovių mokymai paskatins įgyti naujų žinių, auginančių erudiciją ir plečiančių akiratį. Profesionalų mokymai neleis stovėti vietoje ir padės pasirinkti kelią, kuris nuo gero nuvestų prie puikaus.

Go Forward konferencija auditorija