All I Need Is …Trust (In Myself) – Gailės Dagilienės stipendija jaunoms profesionalėms

„Go Forward Academy“, žinodama, kad jaunoms moterims siekiant karjeros tikslų reikia ne tik žinių, bet ir padrąsinimo bei įkvėpimo,  buria moteris bendriems siekiams, kuria bendruomenę, kurioje keičiamasi žiniomis, planais ir svajonėmis bei randama bendraminčių joms įgyvendinti.

Jeigu neseniai pradėjai savo profesinį kelią, svajoji apie sėkmingą karjerą ir nori pasisemti gerosios patirties iš savo srities profesionalų – kviečiame pasinaudoti iniciatyva “All I Need Is …Trust (In Myself) – Gailės Dagilienės stipendija jaunoms profesionalėms”. Stipendiją įsteigė ilgametė Europos Sąjungos institucijų vadovė Gailė Dagilienė.

“Kažkada gyvenime man daug padėjo kiti, labiau patyrę žmonės – patarimu, pamokymu, padrąsinimu. Tad dabar aš noriu grąžinti skolą, padėdama kitoms moterims. Kviečiu pasinaudoti galimybe ir gauti lyderystės stipendiją”, – kviečia Gailė.

Gailė Dagilienė trims motyvuotoms, siekiančioms karjeros jaunoms profesionalėms skirs stipendiją sudalyvauti 3-uose pasirinktuose mokymuose iš Go Forward Academy mokymų paketo. Go Forward Academy lektoriai – savo sričių profesionalai: viešojo kalbėjimo specialistė A. Čepaitė, “Svajonių dirbtuvių” įkūrėja L. Danienė, telekomunikacijų ir energetikos profesionalas, IGNITIS direktorius D. Montvila, sveikatingumo asociacijos „Europe Active“ profesinių standartų komiteto narė S. Pajaujienė, rašytojas, žurnalistas L. Dapkus, psichologė R. Kanapeckaitė, geriausia metų rinkodaros vadovė R. Gudaitė, skaitmeninės rinkodaros strategas T. Nemura, psichoterapeutas, medicinos mokslų daktaras E. Laurinaitis, psichoterapeutė, sporto psichologė R. Germantienė.

Profesionalų programą kviesime pradėti nuo spalio 7 dienos.  Mokymai vyks karta per savaitę iki gruodžio mėn.

Jeigu norite gauti stipendiją – kviečiame registruotis čia.

Parodyk savo ketinimus, parašyk esė ir registruokis iki rugsėjo 28 dienos.

Kodėl verta siekti stipendijos? „Go Forward Academy” – pirmoji Lietuvoje lyderystės akademija, kurios tikslas – padėti moterims atsiskleisti ir auginti svarbiausias lyderių kompetencijas. Čia įgysi viešojo kalbėjimo, kūrybinio rašymo, psichologinio atsparumo, strategijų kūrimo ir kt. žinių, geriau pažinsi save, auginsi savo stiprybes, susipažinsi su įdomiais žmonėmis ir rasi bendraminčių ateities projektams.

*Atrinktas jaunąsias profesionales  informuosime rugsėjo 30 d.